Uždaryti langą

Paskelbti informaciją

Informaciją į žinyną, bei nuomonių kaleidoskopą galite pateikti el. paštu info@infopamarys.lt arba užpildę žemiau pateiktą formą.
Publikacija skirta:
Antraštė/pavadinimas:
Nuotrauka:
Jūsų vardas:
El. paštas:
- internetinė Šilutės enciklopedija
2024-06-21 21:02
Filtruokite pagal abėcėlę:
Paskelbti informaciją

Informacijos pateikimas

Apie: pateikimas.

Internetinė Šilutės enciklopedija – ne pelno siekiantis projektas. Ši internetinė svetainė neturi atlyginimą gaunančių administratorių ar kitų darbuotojų, negausite materialaus atlygio ir tie iš Jūsų, kurie rašysite ar siųsite informaciją.

Informaciją šiam žinynui gali teikti visi norintys. Pateikti naują straipsnį, papildyti ar pataisyti jau esamą, galima kelias būdais:

a) pasinaudoti svetainėje esančia nuoroda „Paskelbti informaciją“;

b) pateikti pastabas, pasinaudojus po straipsniu esančia nuoroda „Rašyti komentarą“;

c) tiesiog atsiųsti informaciją elektroniniu paštu info (eta) infopamarys.lt.

Jeigu norite, kad Jūsų pateikta medžiaga greičiau būtų viešinama, tai pasistenkite parašyti taip, kad kuo mažiau reikėtų redaguoti ir taisyti. Jeigu nežinote kaip – peržiūrėkite kuo daugiau esamų straipsnių arba tiesiog parašykite mums ir paklauskite.

DĖMESIO. Būtina sąlyga. Bus viešinama tik tokia informacija ir komentarai, kurie bus pasirašyti arba bus aiškios nuorodos į informacijos šaltinius. Be nuorodų į šaltinius arba be autoriaus pavardės viešinsime tik tokią informaciją, kuri nekels jokių diskusijų ir klausimų (bendro pobūdžio, akivaizdūs ar visuotinai pripažinti atvejai; pvz., nereikėtų nurodyti šaltinio, kad Evaldas Petrauskas tapo olimpinių žaidynių prizininku, nes apie tai skelbė visos žiniasklaidos priemonės).

Jeigu informacijos pateikėjas pageidaus – galime susitarti ir viešinti pateiktą medžiagą, nenurodydami autorystės (tai liks tik svetainės administratoriaus žinioje).