Uždaryti langą

Paskelbti informaciją

Informaciją į žinyną, bei nuomonių kaleidoskopą galite pateikti el. paštu info@infopamarys.lt arba užpildę žemiau pateiktą formą.
Publikacija skirta:
Antraštė/pavadinimas:
Nuotrauka:
Jūsų vardas:
El. paštas:
- internetinė Šilutės enciklopedija
2019-10-22 13:59
Filtruokite pagal abėcėlę:
Paskelbti informaciją

Savivaldybės vadovai

Šiame straipsnyje pateikiama informacija apie Savivaldybės tarybą sudarančių partijų koalicijas ir jų deleguotus atstovus, kurie vadovavo Šilutės savivaldybei nuo 1995 metų.

Tarybos kadencija

Mero institucija

Administracija

Savivaldybės koalicija;

ją sudarančios partijos

Meras

Atstovaujama partija

Administratorius,

Administracijos direktorius;

Atstovaujama partija

Mero pavaduotojai

jų pavaduotojai

1995-1997
(Tarybą sudaro 27 nariai)

Meras Šarūnas Laužikas
1995-04-07–1997-04-09

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

Administratorius
Alvydas Paplauskas
1995-04-07 – 1996-11-04

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

TS (LK) - 11, PKTK-2, LKDP-3.

Mero pavaduotojas Sigitas Grinčinaitis
1995-04-12 – 1997-04-09

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

L.E.P. Administratorius
Edmundas Vičius
1996-11-04-1997-04-09

Nepartinis

1997-2000
(27)

Meras Šarūnas Laužikas
1997-04-09 – 2000-04-06

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

Administratorius
Edmundas Vičius
1997-04-09 – 1997-08-06

Nepartinis

MAŽUMOS VALDŽIA TS (LK)

 

Mero pavaduotoja Vincenta Bubilienė
1997-04-16 – 2000-04-06

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

Administratorius Vygantas Kamarauskas
1997-08-06 –2000-04-06

 

2000-2003
(27)

Meras Algirdas Balčytis

2000-04-06 – 2001-07-10

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Administratorius Vygantas Kamarauskas
2000-04-06 –2003-04-20

Nepartinis
(LCS?)

NS -6, LCS-4,
LDDP-2, dalis LVP-3

Mero pavaduotojas
Juozas Sauspreškis
2000-04-13 – 2001-07-20

Lietuvos valstiečių partija

Meras Arvydas Jakas

2001-07-20 – 2003-04-08

Lietuvos Centro sąjunga

LCS-4;
Tėvynės sąjunga ir LPKTS -5
LDDP-2; dalis LVP -4

Mero pavaduotojas Alvidas Šimelionis
2001-07-20 – 2003-04-08

LDDP

2003-2007
(27)

Meras Arvydas Jakas
2003-04-8 – 2007-04-12

Lietuvos Centro sąjunga

Direktorius
Virgilijus Pozingis
2003-04-08 –2007-04-22

VNDP

LCS -7;
LSDP-4;
VNDP-4;
LLS-2

Mero pavaduotoja
Stasė Skutulienė
2003-04-08 – 2005-??

LSDP

Pavaduotojas
Vygantas Kamarauskas
2003-04-23 –2007-04-12

Nepartinis
(LCS?)

Mero pavaduotoja
Albina Bumblauskienė
2005-04-28 – 2007-04-12

LKDP

 

 

LCS-7;
VNDP-4;
LKDP-2;
LLS-2.

2007-2011
(27)

Meras Virgilijus Pozingis
2007-04-12 – 2011-04-16

LVLS

Direktorius
Šarūnas Laužikas
2007-04-12 – 2011-04-15

Tėvynės sąjunga

LVLS - 3; LSDP - 4; LDP – 2;
TS-2; DP - 2;
LRLS - 2.

Mero pavaduotoja
Stasė Skutulienė
2007-04-12 – 2011-04-16

LSDP

Pavaduotoja
Regina Kondratavičienė
2007-04-12 – 2010. 06??

Darbo partija

Mero pavaduotojas
Jonas Jaunius
2007-04-12 – 2011-04-16

Liberalų demokratų partija

Pavaduotojas
Jonas Purlys
2007-04-12 – 2009 ???

LRLS

    Pavaduotojas
Domas Merliūnas
2010-07-01 –2011-04-15
Tėvynės sąjunga

LVLS - 6; LSDP - 3; LDP – 2;
TS-2; DP - 1;

2011-2015
(27)

Meras Virgilijus Pozingis
2011-04-15 – 2012-06-13

LVLS

Direktorė
Ida Vasiljevienė
2011-04-15 - 2012-06-13

Darbo partija

LVLS – 4; PTT – 4; DP – 4; LRLS – 2; S.Skutulienė.- nepartinė?

Mero pavaduotojas
Vaidas Pavilonis
2011-04-15 – 2012-06-13

Partija Tvarka ir teisingumas

Pavaduotoja
Dainora Butvydienė
2011-06-01- 2012-06-13

Partija Tvarka ir teisingumas

Mero pavaduotoja
Stasė Skutulienė
2011-04-15 – 2012-06-13

Nepartinė

Pavaduotojas
Raimundas Ambrozaitis
2011-05-19- 2012-06-13

LRLS

Merė Daiva Žebelienė
2012-06-13 – 2013-12-09

Partija Tvarka ir teisingumas

Direktorius
Raimundas Ambrozaitis
2012-06-13 –2013-12-09

LRLS

LSDP - 2 + NS -2; PTT - 2; LRLS - 2; LiCS - 4, TS-KD - 4.

Mero pavaduotojas
Šarūnas Laužikas
2012-06-20 – 2013-12-09

TS (KD)

Pavaduotojas
Alvydas Šimelionis
2012-06-13– 2013-12-09

LSDP

Mero pavaduotojas
Algirdas Balčytis
2012-06-20 – 2013-12-09

LSDP

Pavaduotojas
Vygantas Kamarauskas
2012-06-13– 2013-12-09

LiCS

Meras Šarūnas Laužikas
2013-12-09 – 2014-07-03

TS-KD

Direktorius
Tomas Budrikas
2013-12-09– 2014-07-03

DP

TS-KD - 4; LVLS - 3;
PTT - 2; DP - 5.

Mero pavaduotojas
Virgilijus Pozingis
2013-12-09– 2014-07-03

LVLS

Pavaduotoja
Inesa Murauskienė
2013-12-09– 2015-07-23

PTT

 

 

Pavaduotoja
Alina Overlingaitė
2013-12-09– 2014-07-03

DP

Meras
Vytautas Laurinaitis
2014-07-03 – 2015-07-23

Buvo LiCS – perėjo PTT

Direktorius
Sigitas Šeputis
2014-07-03– 2015-07-23

LSDP

LSDP - 4; PTT - 4; LRLS - 2; LiCS - 2.
"Nepartiniai“ - 3 (V.Kainovaitis, S.Skutulienė, D.Žebelienė).

Mero pavaduotojas
Algirdas Balčytis
2014-07-03 – 2015-07-23

LSDP

Pavaduotojas
Raimundas Ambrozaitis
2014-07-03 –2015-04-30

LRLS

Mero pavaduotojas
Algirdas Gečas
2014-07-03 – 2015-04-29
LiCS Pavaduotoja
Inesa Murauskienė
2013-12-09– 2015-07-23
PTT
Mero pavaduotojas
Virgilijus Pozingis
2015-04-29 - 2015-07-23

LVŽS

   

LSDP - 4; PTT - 4.
LVŽS -3;
"Nepartiniai“ - 3.

2015-2019
(25)

Meras
Vytautas Laurinaitis
Nuo 2015-07-23

PTT

Direktorius
Sigitas Šeputis
Nuo 2014-08-03

LSDP

PTT-6; LSPD-6;
LVŽS-2; DP-1;
nepartiniai - 2.

Mero pavaduotojas
Algirdas Balčytis
2015-07-23
LSDP

Pavaduotojas
Virgilijus Pozingis
Nuo 2015-08-12

LVŽS

 

 

 

 

 

 

Informaciją apie partijų pavadinimų sutrumpinims žiūrėti svetainės meniu: Apie - santrumpos.

Informacija atnaujinta: 2015-08-10 18:59:07

Straipsnio komentarai



Redakcija pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaiką, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms.
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!