Uždaryti langą

Paskelbti informaciją

Informaciją į žinyną, bei nuomonių kaleidoskopą galite pateikti el. paštu info@infopamarys.lt arba užpildę žemiau pateiktą formą.
Publikacija skirta:
Antraštė/pavadinimas:
Nuotrauka:
Jūsų vardas:
El. paštas:
- internetinė Šilutės enciklopedija
2024-07-20 16:20
Filtruokite pagal abėcėlę:
Paskelbti informaciją

Lauko tenisas

Lauko tenisas.

Šilutės teniso klubas „Verdena“.
Įsteigtas 1991, 2011 minėjo klubo veiklos 20-metį. Tų metų duomenimis bendras narių skaičius apie 100, iš jų 32 moterys. Klubo nariai labai skirtingi, bet kartu panašūs savo meile ir atsidavimu šiai sporto šakai.

Klube sportuoja daug šeimų: Steponkai, Mėgelaičiai, Šveikauskai, Pranaičiai, Sūdžiai, Česnuliai, todėl vyksta šeimų teniso
varžybos. Pastoviai vyksta vyrų turnyrai.
Oficialus moterų turnyras pirmą kartą surengtas 2004: tarp 11 dalyvių laimėjo moksleivė Gintarė Steponkutė. 2003 klubo moterys pirmą kartą parodė oficialiose varžybose: Priekulės aikštyne Gitana Mėgelaitienė laimėjo turnyrą, kuriame dalyvavo Klaipėdos ir Palangos tenisininkės. 2013 klube buvo 8 aktyviai sportuojančios moterys; G. Mėgelaitienė ir Renata Steponkienė tapo reitinginio Lietuvos moterų teniso turnyro nugalėtojomis (atskirose amžiaus grupėse).

Viktoras Bučius – vienas klubo įkūrėjų, klubo prezidentas 1991-2008. Šiuo metu – klubo garbės prezidentas. Lietuvos pirmenybių daugkartinis prizininkas savo amžiaus grupėje.
Arūnas Dikšas. Savo sodyboje Mažiuose (3 km nuo Šilutės link Žemaičių Naumiesčio) įrengė du teniso kortus, vienas iš jų po stogu.
Česlovas Normantas. Kūno kultūros mokytojas, daug prisidėjo šios sporto šakos populiarinimui tarp vaikų ir jaunimo. Klubo prezidentas 2008-2009, vadinamas „Pamario teniso karalius“. Yra tapęs prizininku Lietuvos varžybose ir tarptautiniuose Palangos turnyruose.
Darius Steponkus – gydytojas, klubo prezidentas nuo 2009 metų. Jis mano, kad tenisas, kaip sportas yra geresnis vaistas negu chemikalai.

Šaltiniai.

1. Navickas Albinas. Teniso pašaukti. – Vilnius: Arx Baltica, 2011. – 72 p. – il. – Šilutės teniso klubui 20 metų.

2. Lietuvos kortuose teniso stilių diktuoja šilutiškės/ Laima Putriuvienė. – Pamarys, 2013-12-03.

Informacija atnaujinta: 2015-04-12 22:25:27

Straipsnio komentaraiRedakcija pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaiką, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms.
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!