Uždaryti langą

Paskelbti informaciją

Informaciją į žinyną, bei nuomonių kaleidoskopą galite pateikti el. paštu info@infopamarys.lt arba užpildę žemiau pateiktą formą.
Publikacija skirta:
Antraštė/pavadinimas:
Nuotrauka:
Jūsų vardas:
El. paštas:
- internetinė Šilutės enciklopedija
2024-05-25 11:59
Filtruokite pagal abėcėlę:
Paskelbti informaciją

Veteranas

FK „Veteranas“ - sporto klubas: futbolas.

Vyresnio amžiaus žmonės dar išbėgantys į aikštelę vadinami veteranais arba senjorais. Nebloga veteranų komanda buvo 1955 – 1959 metais, joje dar žaidė pats Leonas Chomičius ir jo bičiuliai. Vėliau veteranus ėmėsi burti mokytojas A. Červinskas, bet oficialių varžybų vyresnio amžiaus žmonėms nevyko, todėl vėliau komandos ir nebuvo sudarinėjamos.

Veteranų futbolo atgimimo Šilutėje iniciatoriumi tapo Juozas Žiemys (1994), kurio suburta veteranų komanda atstovavo „Laisvė“ klubą. Šilutiškiai senjorai pradėjo dalyvauti Lietuvos veteranų pirmenybėse.

2008 įkurtas FK „Šilutės Veteranas“ (prez. Saulius Malinauskas). Šiuo metu klube yra 30 narių, iš kurių nemaža dalis anksčiau priklausė Šilutės „Pamario“ ir „Laisvės“ futbolo komandoms. „Šilutės veterano“ sportininkai yra nuo 35 iki 74 metų, kuriuos jungia aistra futbolui.

Klubas iki 2014 m. dalyvaudavo Lietuvos veteranų futbolo čempionate, vyksta į įvairius turnyrus Lietuvoje bei užsienyje, iš kurių parsiveža nugalėtojų taurių, apdovanojimų bei kitų prizų.
Pastoviai dalyvauja Šilutės rajono mažojo futbolo ir salės futbolo čempionatuose, dažnai tampa prizininkais.

Kasmet rudenį „Šilutės veteranas“ organizuoja futbolo turnyrą, skirtą Lietuvos olimpinės futbolo rinktinės nariui, šilutiškiui Leonui Chomičiui atminti.

Klubo nariai ištisus metus kiekvieną sekmadienį organizuoja „Sekmadieninės lygos“ varžybas.

Pasiekimai. Lietuvos veteranų pirmenybėse 2008 (?) užimta 4 vieta.

Šaltiniai: Romas Taršauskas.

Informacija atnaujinta: 2015-06-28 23:59:04

Straipsnio komentaraiRedakcija pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaiką, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms.
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!